Pierwsze wrażenie potrafi zmylić. Za zamkniętymi drzwiami. B. A. Paris.

O czym jest ten psychologiczny thiller?

Autorka w swojej książce przedstawia nam młodą kobietę, opiekującą się siostrą z zespołem Downa.

Główna bohaterka spotyka na swojej drodze przystojnego i z pozoru uprzejmego mężczyznę, w którym się zakochuje.

Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku.

Jednak w czasie nocy poślubnej, gdzie młode małżeństwo ma ze sobą spędzić intymnie czas, mąż bez żadnego wyjaśnienia znika.

Co sądzę o książce?

Dla mnie książka jest rozczarowaniem.

Sama główna bohaterka według mnie jest osobą pozbawioną ciekawego charakteru.

Sam jej psychopatyczny mąż nie jest szaleńcem który wywołał u mnie ciarki na skórze i zaciekawił swoim zachowaniem i tym, co mówił.

Inne postacie są nijakie.

Ten thiller to kolejny w mojej opinii przeciętniak na rynku wydawniczym, który powstał ze względu na popularność tego rodzaju książek.

Nie polecam. Stephen King w ,,Misery” o wiele lepiej przedstawił główną postać – Paula Sheldona i jego sytuację z jakiej musi się wydostać, aby nie umrzeć przez psychopatę jakim jest otyła kobieta.

Co wyniosłem z tej książki?

Wygląd nie definiuje naszego charakteru. Taki Ted Bundy zapamiętany był jako przystojny mężczyzna. Niestety jego wygląd sprawił, że część osób, w tym kobiety były przez niego zmanipulowane.

Jeden człowiek może zmienić nasze życie na gorsze. Jak w przypadku tego thillera przez swój błąd, główna postać była głodzona i przetrzymywana wiele czasu w jednym pomieszczeniu.

Sytuacja w jakiej się znajdujemy może zmusić nas do zrobienia czegoś o co byśmy się nie podejrzewali. Tutaj nie zamierzam podawać konkretnego przykładu z książki aby nie zdradzić ważnego momentu w tej pozycji.

Prośba

Na koniec aby nie zapomnieć – jeśli przeczytałeś ten wpis nie zapomnij dodać swojego komentarza abym wiedział, że oprócz mnie ktoś wie o istnieniu tej strony.

Zmotywuje to mnie do systematycznego tworzenia następnych wpisów.

Categories

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *